HEPSİ 1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim

+5
YOSHY_AYŞİM
---DİLARA---
Elif
cMr-MltM
NAZ
9 posters

Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim Empty Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim

Mesaj tarafından NAZ Paz Nis. 27, 2008 4:34 pm

Gülçin
Soru: Gruptaki güzel sesleri sıralasanız nasıl yaparsanız ?
Gülçin : Aslında ben dördümüzünde sesini iyi buluyorum. Kızlar grupta genelde benim sesimi çok sever özellikler Eren sesime bayılıyor.
Soru : Peki ses sıralamanız nedir acaba ?
Gülçin : Bence bana göre Cemre'nin sesi çok güzel istediği zaman kalın yapıyor istediği zmana yumuşak yapıyor sesini ses tonuyla çok güzel oynuyor sonra Yasemin'inki hoşuma gidiyor rock şarkıyı çok güzel seslendiriyor bunu 'Sen Bir Tanesin' şarkısında anladık bence kimse alınmasın ama bence sonuncu sesimiz Eren aslında onunda sesi çok güzel ama çok yumuşak bir sesi var umarım Eren bana kızmaz.

Yasemin
Soru : Gruptaki güzel sesleri sıralasanız kim birinci olur kim sonuncu ?
Yasemin : Ben Gülçin'in sesine bayılıyorum sadece ben değil kızlarda Gülçin'in sesini çok seviyor çok güzel şarkı söylüyor güzel seslendirmeler yapıyor sonra Cemre'nin sesi çok hoşuma gidiyor Cemre'ninde sesini biz çok seviyoruz slov şarkıları çok hoş söylüyor sonra Eren'in sesi çok yumuşak Gülçin'in dediği gibi ama tabii haksızlık yapmayı sevmem onunda sesi çok güzel en sonda kendi sesimi seviyorum sesimin fazla güzel olduğunu sanmıyorum ama hayranlarım ve kızlar sesimi iyi buluyor.

Cemre
Soru : Gruptaki sesler nasıl ?
Cemre: Ben grupta en çok Gülçin'in sesini beğeniyorum hatta biz ilk okuldayken bir ses yarışması yapmıştık Gülçin bizi bayağı bir farkla yenmişti o zaman Gülçin çok sevinmişti sonra Eren'in sesi hoşuma gidiyor yani Gülçin'den sonra bence kızlara katılmıyorum Eren'in sesi çok güzel bence yani sesini değerlendiriyor tamam biraz yumuşak sesi var ama güzel şarkılar söylüyor hakkını yememek lazım sonra kendim ile Yasemin'in sesini beğeniyorum Gülçin'in dediği gibi Yasemin süper rock şarkılar söylüyor yani kendi sesimide çok seviyorum sesim benim için çok önemli benim geleceğim sesimin sayesinde oluştu

Eren
Soru : Gruptaki sesleri sıralasanız hangisi birinci olabilir acaba ?
Eren : Ben Gülçin'in yerinde olmayı çok isterdim biliyorum bizim grubumuzu sevenlerin geneli beni seviyor geneldede yüzüm güzel olduğu için ama ben Gülçin'in yerinde olmayı gerçekten çok ama çok isterim sesinin kıymetini bilsin bence çok süper ama süper bir sesi var sonra Cemre'nin sesi çok güzel Cemre'de aynı Gülçin gibi sesini iyi dönüştürüyor rock olsun pop olsun ya da R&B olsun sesi bütün şarkılara uyuyor yani bence Cemre ile Gülçin grubun en iyi sesleri diyebilirim zaten Gülçin'in sesleri falan internet sitelerindeki anketlerde bile hep birinci oluyor bence de birinciliği hak ediyor diye düşünüyorum sonra Yasemin'in sesi Yasemin R&B şarkılarını hoş söylüyor önceden Yasemin ile bizim bir arkadaşımız vardı onların ikisi şarkı yarışması yapmıştı Yasemin'in o gün sesi kısılmıştı çok üzülmüştü ve tabii bizde üzülmüştük ama o günden sonra sesinin hala kısıldığını bazen zannediyor dediğim gibi bana kalırsa 1. Gülçin ve Cemre 2.Yasemin ve ben diyorum.
NAZ
NAZ
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE

Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim Empty Geri: Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim

Mesaj tarafından cMr-MltM Ptsi Nis. 28, 2008 7:43 pm

saol çok güzel :)
cMr-MltM
cMr-MltM
Admin
Admin

Kadın

Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim Empty Geri: Hepsi Grubunun En İyi Sesli Kızı Kim

Mesaj tarafından Elif Perş. Mayıs 01, 2008 11:20 am

bn bunların hiç birine inanmıyorum bence grubun en güzel seslisi cemre ama ben ereni çok seviyorum oda zaten yüzü güzel olduğu için ama bence grubun en güzel seslisi cemre..!!
Elif
Elif
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj tarafından cMr-MltM Perş. Mayıs 01, 2008 8:48 pm

Elif demiş ki:bn bunların hiç birine inanmıyorum bence grubun en güzel seslisi cemre ama ben ereni çok seviyorum oda zaten yüzü güzel olduğu için ama bence grubun en güzel seslisi cemre..!!

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
bence
1.gülçin
2.cemre
3.yasemin
4.eren
cMr-MltM
cMr-MltM
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından ---DİLARA--- Cuma Mayıs 02, 2008 8:22 pm

ses olarak bakınca ;
gülçin
cemre
yasemin
eren ama yüz güselliği açısına bakarsak

cemre
yasemin
eren bence

gülçin
---DİLARA---
---DİLARA---
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından YOSHY_AYŞİM Cuma Mayıs 02, 2008 9:05 pm

ses güzelliği bence

1.Gülçin
2.Yasemin
3.Cemre
4.Eren
YOSHY_AYŞİM
YOSHY_AYŞİM
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından ece C.tesi Mayıs 10, 2008 12:20 pm

cemre Basketball Basketball
ece
ece
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından beşiktaş Perş. Mayıs 22, 2008 10:33 pm

gülçin en iyisi cemre gülçinden sonra cmr den sonra yasemin ve sonra eren yüz güzelliğinde 1-cemre2-yasemin 3-gülçin en son eren bence siz hangisini isterseniz isteyin ben size kaışamam siz de bana ben kendi fikrimi söyledimkatılan vardır katılmayan rica ediyorum katılanlar katılıyorum katılmayanlar katılmıyorum diye yazabilir misiniz :?: :?: :güle güle:
beşiktaş
beşiktaş
İYİ ÜYE
İYİ ÜYE

Mesaj tarafından YOSHY_AYŞİM Cuma Mayıs 23, 2008 9:49 am

katılmıyorum bana göre yüz güzelliği

1.Yasemin 2. Gülçin Cemre ve Gülçin benim için aynı
YOSHY_AYŞİM
YOSHY_AYŞİM
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından cMr-MltM Cuma Mayıs 23, 2008 6:53 pm

YOSHY_AYŞİM demiş ki:katılmıyorum bana göre yüz güzelliği

1.Yasemin 2. Gülçin Cemre ve Gülçin benim için aynı
Katılmaya bilirsin herkezin firki farklı bemim böyle değişti artık Basketball
1-Cemre 2-Eren 3-Yasemin 4-Gülçin
cMr-MltM
cMr-MltM
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından YOSHY_AYŞİM C.tesi Mayıs 24, 2008 7:25 pm

Herkesin fikri farklı biliyorum herkesin fikrine saygı duymamız gerekir ;)
YOSHY_AYŞİM
YOSHY_AYŞİM
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından cMr-MltM Salı Mayıs 27, 2008 10:57 pm

YOSHY_AYŞİM demiş ki:Herkesin fikri farklı biliyorum herkesin fikrine saygı duymamız gerekir ;)
ok askummm :lol:
cMr-MltM
cMr-MltM
Admin
Admin

Kadın

Mesaj tarafından hande Perş. Haz. 12, 2008 1:31 pm

BENCE:

1.YASEMİN (ROCK ŞARKIYI ÇOK GÜZEL SÖYLEDİĞİ İÇİN)

2.GÜLÇİN

3.EREN-CEMRE
hande
hande
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından beşiktaş Çarş. Haz. 18, 2008 10:43 am

kimseye karısamayız doğru söylüyorsunuz
beşiktaş
beşiktaş
İYİ ÜYE
İYİ ÜYE

Mesaj tarafından ---DİLARA--- Ptsi Haz. 23, 2008 10:59 pm

bencedeeeeeeeeeeeeee Basketball
---DİLARA---
---DİLARA---
Moderatör
Moderatör

Kadın

Mesaj tarafından beşiktaş Salı Haz. 24, 2008 10:43 pm

Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
beşiktaş
beşiktaş
İYİ ÜYE
İYİ ÜYE

Mesaj tarafından _emma_cemre_ Perş. Tem. 10, 2008 1:25 am

1 gülçin
2 cemre
3 yasemin
4 eren
_emma_cemre_
_emma_cemre_
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj tarafından cMr-MltM Cuma Tem. 17, 2009 1:04 pm

Artık Gülçin YOK bu yüzden bence

1. Cemre
2. Yasemin

3. Eren
cMr-MltM
cMr-MltM
Admin
Admin

Kadın

- Similar topics